Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

A Story About My Uncle Humble Store'da Ücretsiz

 
Birinci şahıs platform macera oyunu A Story About My Uncle kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

İlgilenenler, oyunun bir adet kopyasını Humble Store üzerinden ücretsiz olarak edinerek mail aracılığıyla iletilen kodu Steam'de etkinleştirebilir. A Story About My Uncle 12 Ocak 21:00'a kadar ücretsiz dağıtılacak, kodlar tükenirse daha da erken sonlanabilir.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

A Story About My Uncle, bir çocuğun dayısını aramaya çıkması ve kendini var olduğuna inanamayacağı bir dünyada bulmasını konu edinen bir birincil kişi platform-macera oyunudur. Dayınızın gizemli buluşlarının yardımıyla çok yükseklere ve güzel manzaranın üstüne zıplayın, dayınızın nerede olduğunu öğrenmek için ipuçları toplayın, ve bu maceranızda size yardımcı olacak olağanüstü yaratıklarla tanışın.
 
A Story About My Unce'da hareket etmek çekirdek oynayışın önemli bir parçasını oluşturmaktadır - oyuncuya müthiş bir hız ve özgürlük hissi veren yakalama kancası ile dünyada sallanın. Eşsiz sanat biçimi ve önünüzde aydınlanan gizemli hikayesi ile oyun dünyasında süzülün.
 
Ana özellikler
 
- Yakalama kancası: Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir hız hissi, akımı ve baş dönmesi yapan bir alet.
- Dünyayı keşfedin: Muhteşem ve heyecanlı dünyayı ziyaret edin - cennete benzeyen mağaralardan, yok olmuş uygarlıklara, gizemli manzaralara.
- Hikayeye vurgu: Dayınızı ararken kendi hikayeleri ve kaderleri olan yaratıklarla tanışacaksınız. Anlatımın derinlerine inerken dünyayı keşfetmek için acele etmeyin.
- Şiddete dayalı değil: A Story About My Uncle bir birinci kişi oyunudur, ama şiddete dayalı olmayan oynayışı ve hikaye ile atmosfere olan vurgusuyla göze batar. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Humble Store
Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Just Cause 3 ve Aftercharge Xbox Game Pass'e Eklendi Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

11.1.2019 00:59:08

0
bir kaç saatlik güzle bir macera tavsiye ederim.

mehmetalpertr

11.1.2019 00:28:21

0
aldım steam e ekledim.. teşekkürler.

BSC Misafiri

10.1.2019 22:13:00

+1
Çok güzel oyundur deneyin
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)