Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Birinci Şahıs Hayatta Kalma Korku Oyunu Maid of Sker Duyuruldu

 
Wales Interactive, birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu Maid of Sker'ü PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. 2019'un üçüncü çeyreğinde çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Elizabeth Williams'ın akıldan çıkmayan gerçek hikayesine dayanan oyunda, sevdiği kadını kurtarmak için korkunç bir mücadelenin içine itilen müzisyen Thomas Evans karakterinin rolünü üstleneceksiniz. Oyun 1898 yılında ve günümüzde de halen varlığını sürdüren ve perili olduğu söylenen İngiltere'deki Sker House'da geçmektedir.
 
Maid of Sker hikaye, keşif ve silahsız hayatta kalma taktikleri üzerine odaklanmış oynanışı ile gerçekçi 4K görseller sunacak. Kararlarınızın önemli olduğu farklı hikaye yollarının ve çoklu sonların kilidini açtığı çoklu bir anlatı deneyimi yaşayın.
 
3D ses tabanlı yapay zeka sistemi hayatta kalma oyun mekaniğinin temelini oluşturur. Gizlenmek, kaçmak, sürünmek, tuzak kurmak ve dikkat dağıtmak düşmanlara karşı hayatta kalmanız için ustalaşmanız gerek bazı teknikler. İlerledikçe düşmanlardan kaçınmak daha zor bir hale gelecek.    

 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Maid of Sker Wales Interactive birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu
No Man's Sky ‘The Abyss’ Güncellemesi Yayınlandı God Eater 3 Batıda 8 Şubat 2019'da Çıkacak

seljuks

29.10.2018 23:34:11

+1
Oyunun ismide anlamlıymış
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Maid of Sker ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız