Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Book of Demons 13 Aralık'ta Erken Erişimden Çıkacak

 
Geliştirici Thing Trunk, hack and slash ve kart oyunu türlerini birleştiren Book of Demons'ın 13 Aralık'ta erken erişim sürecinden çıkacağını ve tam sürüme geçeceğini duyurdu.

Oyun şu anda Steam'de %50 indirimle 15,50 TL. Erken erişimden çıktıktan sonra fiyat 5 dolar artacak.
 
Book of Demons, eski PC oyunlarının altın devrinden esinlenerek yapılan Return 2 Games adlı mid-core oyunlar serisinin ilk oyunu. İkinci oyunun yapımına başlandı ve Book of Demons tam sürümünün çıkışından sonra yapım süreci hız kazanacak.
 
Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Book of Demons Hack and Slash ve Kart oyunu türlerinin bir birleşimidir. Bu oyunda görevlerin uzunluğunu SİZ belirlersiniz. Silah yerine sihirli kartlar kullanın ve Eski Katedralin altındaki zindanlarda karanlıklar ordusunun mensuplarını yok edin. Korkunun hüküm sürdüğü Paperverse evrenini İblis Başı'nın pençelerinden kurtarın!
 
- Rasgele Oluşturulan Zindanlar
- Aşırı zorluk sevenler için Roguelike modu
- Farklı özelliklere ve özelliştirilmiş mekaniklere sahip 70+ canavar türü
- Xbox ve Steam Oyun Kontrolcüsü Desteği
- 3 yeraltı dünyası ve destansı Görev Sonu Canavarları savaşları
- Aylık ve tüm zamanların Liderlik Panoları, 200+ Başarım 
  
Kartlar ve Deste Oluşturma

Kesinlikle bir kart oyunu değildir fakat ekipmanlar, büyüler ve yetenekler kartlar ile ifade edilirler. Strateji kısmı elinizdeki kartları duruma uygun adapte edebilmekten geçer. Kartlar rünler ile yükseltilebilir ve her kartın farklı büyülü özelliklere sahip türlerini elde edebilirsiniz. Efsanevi kartlar en iyileri fakat en zor elde edilenleridir.
 
Flexiscope ile Oyun Uzunluğunuzu Belirleyin

Book of Demons zamana değer verir. Bu nedenle Flexiscope sistemi ile oturumlarınızı istediğiniz sayıda, istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda oynama hızınızı da öğrenir ve bir sonraki oturumunuzu ne kadar sürede bitirebileceğinizi de hesaplar.
 
Eşsiz Oyun Mekanikleri

Basitleştirilmiş hareket ve dövüş mekanikleri Book of Demons oyununu diğer Hack and Slash oyunlarından farklı kılar. Genellikle canavar kalkanları, düşman büyüleri, zehir, veya devrilen kartlar gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için hepsine tıklamaya vakit bulunmadığı için zamanlama, kart tercihleriniz ve hangi sıra ile kullanıldıkları büyük önem arz eder.
 
Paperverse Evreninde Hack and Slash

Book of Demons hikayesi, Paperverse adında, maket kitabında yer alan bi evrende geçer.
Dünyayı sonsuz kötülükten kurtarmaya dair, iyilik ve kötülüğün masalıdır. Tanıdık mı geldi? İlk Diablo oyununun karanlık ve iç karartıcı atmosferinden esinlenen oyunumuz Book of Demons, hack and slash oyun türü klasiklerini hem yad eder hem de parodisini yapar.
 
Oynanış Kolaylığı

Book of Demonsda yer alan pek çok özellik oyun keyfi göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Gidilmesi gereken yerler ekranın üst kısmında gösterilir ve siz hedefe yaklaştıkça belirgin hale gelir. Karakteriniz hareket ettikçe ayak izi bırakır, bu sayede daha önce gitmiş olduğunuz yerleri görürsünüz ve harita kullanmanıza gerek kalmaz.
 
Zorlayıcı Oyun Sonu

Tek bir sınıfla görev modunu tamamlamak ortalama 10 saat sürmektedir, fakat karakteri maksimum seviyeye getirmek ve daha yüksek zorluklarda Serbet oyun modunda ustalaşmak çok daha fazla zaman almaktadır. Roguelike modu kalıcı ölüm özelliğinin yanı sıra, sınırlandırılmış iyileşme ve daha bir çok aşılması gereken engeli beraberinde getirir. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Niche Gamer
Red Dead Online Beta Bu Ayın Sonuna Doğru Başlayacak Mount & Blade II: Bannerlord'da Şehirler

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)