Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades Bağımsız Versiyonu 12 Aralık'ta Çıkacak

 
Square Enix, Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades bağımsız versiyonunun 12 Aralık'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu.

Normalde genişleme paketi olarak çıkan Comrades bu bağımsız versiyon ile birlikte oynamak için artık oyunu gerektirmeyecek ve ayrıca 10 yeni boss, kostümler ve silahlar içerecek.
 
Square Enix, Comrades genişleme paketi versiyonunun, bağımsız versiyonun çıkışıyla oynanabilir olmayacağını duyurdu. Comrades genişleme paketine sahip kullanıcılar bağımsız versiyonu ücretsiz olarak indirebilecek. Final Fantasy XV: Windows Edition için Comrades bağımsız versiyonun çıkmayacak; 10 yeni boss, kostümler ve silahlar ücretsiz bir güncelleme ile genişleme paketine eklenecek.
 
Son olarak, Final Fantasy XV Multiplayer: Comrades bağımsız versiyonun çıkışıyla birlikte Season Pass'ın fiyatında da değişiklik olacak. 13 Aralık itibarıyla Season Pass $14.99 / 1,389 yen olacak.
 
Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu final fantasy 13 Final Fantasy Versus 13 square enix final fantasy xv PS4 Xbox One
Final Fantasy XV DLC'si ‘Episode Ardyn’ Mart 2019'da Çıkacak Hajime Tabata Square Enix'ten Ayrıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XV
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız