Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Five Nights at Freddy's World, Steam'den Geri Çekildi


      Geçtiğimiz gün eksik çıkardığı RPG oyunu FNaF: World için bir açıklama yapan Five Nights at Freedy's serisinin yaratıcısı yeni oyununu Steam'den çekti.
   
     Yayınladığı yeni açıklamayla serinin yaratıcısı Scoot Cawthon, "%87 olumlu incelemelerle oyun 'çok olumlu' puanlamasına sahip olsa da oyunun aldığı incelemeler ve puanlamalardan memnun değildim. Bu sebepten dolayı oyunu Steam'den çekmeye karar verdim. Ayrıca Valve'a oyuncuların oynama süresine takılmadan FNaF: World'ü iade edebilmesini istedim. Böylece isteyen herkes oyunu iade edip parasını geri alabilir. Bu sistemi ayarlamaları biraz zaman alabilir ama yakında eklenecek." sözlerine yer vererek oyunun neden Steam'den kaldırdığına açıklık getirdi.
 
       Yapımcı oyun hakkındaki gelecek planlarından da şöyle bahsediyor: "Hala FNaF: World üzerinde çalışıp oyunu rötuşlayacağım.  Oyunu güncellemeye hazır olduğumda GameJolt'taki demoyu tam sürüm oyunla değiştireceğim. O süreden sonra da oyun hep ücretsiz olacak."
 
       Five Nights at Freddy's World'un yeni sürümü hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız. Siz de oyunu iade eden oyuncular arasına katılacak mısınız? 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak mcvuk.com Five Nights at Freddy's World Five Nights at Freddy's Scoot Cawthon PC iOS Android mobil RPG bağımsız indie
Quantum Break PC için Derecelendirildi! TMNT: Mutants in Manhattan'dan İlk Video Geldi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Five Nights at Freddy's World
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız