Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hitman 5'i Rocksteady Studios mu Yapıyor?

Hitman filminin ikincisi geliyorken oyunun beşincisi neden gelmesin?
        Batman: Arkham Asylum yapımcısı Rocksteady Studios gelecek Hitman oyunu üzerinde çalışıyor olabilir. Rocksteady Limited için çalışan İngiliz ses aktörü ve motion capture giysi oyuncusu Mark Sloan öyle diyor. Ama firma ne ölçüde çalışıyor? 
       
        Mark Sloan kişisel web sayfasında listelediği üzere Hitman 5 için motion capture (hareket algılama) çalışmaları yapmış. Hitman oyunlarının Londra'daki dağıtımcı firması Eidos Interactive, Rocksteady Studios'un bir kısım hissesine sahip. İlk dört oyunun yapımcısı IO Interactive firması da Danimarka'da ve Eidos ile çok yakınlar. Rocksteady Studios, Mark Sloan'ın çalışması göz önünde bulundurulduğunda en kötü ihtimalle oyunun karakter animasyonlarını yapacak. Duruma göre yapımında daha fazla görev alabilir ya da oyunun doğrudan yapımcısı hâline gelebilir.
       
        Yeni çıkacak bir hitman oyununun potansiyeli çok yüksek olduğundan Hitman 5 birçok oyuncu tarafından duyrulması beklenen bir oyun. Merakla bekliyoruz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak hitman 5 arkham asylum batman
Live'da Geçen Hafta Oynananlar Borderlands Kapak Tasarımı Belli Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hitman: Absolution
+ TAKİBE
AL
202 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız