Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monster Boy and the Cursed Kingdom'ın Yapımı Tamamlandı

 
Yayıncı FDG Entertainment ve geliştirici Game Atelier, Monster Boy and the Cursed Kingdom'ın gold statüsüne ulaştığını duyurdu. Bu da oyunun geliştirme sürecinin tamamladığı ve oyunun başka bir erteleme almadan çıkışını gerçekleştireceği anlamına geliyor.

Monster Boy and the Cursed Kingdom 4 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One ve Switch için; 2019'un ilk çeyreğinde PC için çıkacak. Oyun PlayStation 4 ve Switch'te dijital ve fiziksel olarak; Xbox One ve PC'de sadece dijital olarak satışa sunulacak.
 
Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Efsanevi seri yeni ve muazzam bir macera ile geri dönüyor!

Monster World serisindeki orijinal Wonder Boy’un babası Ryuichi Nishizawa’nın nezaretinde yaratılan bu renkli aksiyon-macera oyununu deneyimle. Monster Boy and the Cursed Kingdom klasik serinin en iyi özelliklerini alarak yepyeni, modern ve eğlenceli bir macerada, unutulmaz müzikler ve el çizimi muhteşem grafikler eşliğinde sunuyor.

Jin, Monster World Krallığını kurtarabilecek mi? Zorlu düşmanları bertaraf edip gizli mekanları keşfetmede ve güçlü ekipmanını yükseltmede kahramanına yardım et. Ayrıca, ucunda müthiş düşmanların ve gizemli hazinelerin beklediği yeni yolları açacak eşsiz becerileri bulunan özel formların kilidini aç.
 
Genel özellikleri:
 
- Eşsiz dövüş ve platform becerileri bulunan altı harika form ile başından sonuna heyecan dolu bir macera.
 
- Yeni yol ve gizemlerin kilidini açarak özel ekipmanlara eriş: sihirli silah ve öğeleri bul, dünya önünde aşama aşama açılsın.

- 15 saati aşkın destansı bir macera: yeni Monster World dünyasını ve içindeki birbirine bağlı farklı mekanları keşfet.

- El yapımı animasyonlar: karakterler ve düşmanlar detaylı animasyonlar ve eğlenceli yüz ifadeleri ile hayat buluyor.

- Müzikler efsane Japon bestecilerden: Yuzo Koshiro, Motoi Sakuraba, Michiru Yamane, Keiki Kobayashi ve Takeshi Yanagawa. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Satışları Dört Milyonu Aştı Hearthstone 100 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)