Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Redout: Space Assault Pre-Alpha Oynanış Fragmanı

 
34BigThings, taktiksel uzay nişancı oyunu Redout: Space Assault için pre-alpha oynanış fragmanı yayınladı.
 
Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı:
 

Redout: Space Assault ile Kolonizasyon sırasında bir Super Orbital Recon Fighter uçağını süreceksin: şimşek hızında, adrenalin fırtınası yaşatan tek ve çok oyunculu uzay çarpışmalarında zekanı, manevra kabiliyetini, gücünü ve klasını konuşturarak rakiplerini yen.
 
TAKTİKSEL ÜSTÜNLÜK
 
Her pilot, savaşın gidişatına etki etme potansiyeline sahiptir. Savaş uçağını daha geniş Korvetlere indir ve bunların kontrolünü ele geçir: alt sistemlerini nasıl geliştireceğine ve onaracağına karar ver ve savaş alanında yönlendir. Düşmanın ikmal yollarını kesmek için kargo gemilerine topyekûn saldıracak mısın, yoksa önce kendi mallarını mı koruyacaksın? Korvetinin gövdesini düşman ana gemisinin savunma taretlerine karşı riske mi atacaksın, yoksa son darbe için yanaşmadan önce savaş gemilerinin bunları yok etmelerini sabırla bekleyecek misin? Asi hava savaşı kahramanı, mükemmel tamirci, Kargo eşlikçisi, cesur Ana Gemi bomba uzmanı, azimli Korvet dehası mı olacaksın? Seçim senin.
 
HAVA SAVAŞI
 
En sevdiğin savaş uçağının kokpitine gir, ekipmanını stratejik olarak seç ve silahlarını ateşle. Devasa Korvetlere saldır, Kargo gemilerine eşlik et, çarpışma dronlarından kurtul, 1'e 1 uzay kapışmalarına gir, devasa ana gemilerin içine sızıp onları içeriden yok et. Redout'un Adrenalin Bombası Kalite Timsali oyun anlayışıyla çevikliğini başka, daha da zorlayıcı bir macerada test etme zamanı geldi.
 
ÇOK OYUNCULU DOĞDU, HİKAYE MODU EKLENDİ
 
Tek oyunculu bir Senaryo ile bu karanlık çağda insanlığın ne tür zorluklar yaşadığını görebilecek, basit bir askerden Güneş Sistemi içindeki en iyi savaş uçağı pilotuna dönüşümü yaşayacaksın. Ama “Redout: Space Assault” aslında çok oyunculu bir deneyimdir. O nedenle, daha fazla silah çeşidini ve renkler, üniformalar, şeritler gibi kozmetik eşyaları açmak için mücadeleye katıl ve rekabette öne geç.
 
REDOUT UZAY YARIŞINI YAŞA
 
MS 2395. İnsanlık var olduğundan bu yana en vahim, korkutucu ve zorlu görevle karşı karşıya: Dünya'dan kaçmak.
 
Güneş Sistemi'nin dış bölgelerine yüzlerce uydu, dron ve yaşam başlatma robotları gönderildi. Geçtiğimiz 150 yıl içinde çok yoğun olarak araştırmalar yapıldı. Cesur bilim insanları ve koloni sakinleri insanlık için yeni bir yuva kurmak amacıyla, şartların elverişli olmadığı yeni dünyalara doğru çoğu zaman dönüşü olmayan yolculuklara çıktılar. Şu anda ise Ay'dan Mars'a kadar uzay boşluğunun her noktasında yankılanan radyo mesajlarında bereketli yeşil toprakların, nehirlerin ve kaynak bolluğunun hikayeleri anlatılıyor. İnsanlığın kaosun eşiğine gelmesiyle eşi benzeri görülmemiş bir çatışmanın içinde kalan biri olarak, ölümcül düzeyde disiplinli olan Koloni Filosu'nun tarafını mı seçeceksin, yoksa kendi başlarının çaresine bakıp yıldızlar arasında özgürlük arayışında olan acımasız asi çetelerine mi katılacaksın?
 
Redout: Space Assault 2019'un ilk çeyreğinde PC için çıkacak.

Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
DualShock 4 Ailesine Üç Yeni Renk Katıldı Red Dead Online Beta Bu Ayın Sonuna Doğru Başlayacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Manhunt Three

9.11.2018 18:18:53

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri her topal satıcının bir kör alıcısı vardır
Git...

BSC Misafiri

9.11.2018 12:42:01

0
her topal satıcının bir kör alıcısı vardır

okan855

8.11.2018 23:24:46

0
2019 yılının ilk çeyreğinde baba oyunlar çıkıyor,resmen kurtlar sofrasına düşecek bu oyun.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)