Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

StarCraft ve Warcraft III Remastered'tan Sonra Sırada Diablo II Var Gibi Görünüyor

 
Blizzard Entertainment, 2017'de resmi websitesi üzerinden aşağıdaki iş ilanın yayınlamış ve StarCraft, Warcraft III ve Diablo II oyunlarının remaster sürümlerini işaret etmişti.
 
"Kuvvetli hikayeler. Yoğun multiplayer. Sonsuz tekrarlanabilirlik. StarCraft, Warcraft III ve Diablo II'yi zamanında büyük birer oyun yapan niteliklerdi. Gelişen işletim sistemleri, donanım ve online hizmetler, sadık takipçilerinin oyunu oynamasını veya yeni nesillere ulaşmasını zorlaştırdı. Onları eski ihtişamlarına geri döndürüyoruz. Mühendislik yeteneğinize, tutkunuza ve zorlu işler yapma kabiliyetinize ihtiyacımız var."
 
Bu iş ilanından kısa bir süre sonra StarCraft: Remastered duyuruldu ve Temmuz 2017'de çıkışını gerçekleştirdi. Blizzard Entertainment geçtiğimiz günlerde de Warcraft III'ün remaster versiyonu Warcraft III: Reforged'u duyurdu ve o da önümüzdeki sene çıkacak.
  
Ayrıca Blizzard Entertainment Ağustos ayında yayınladığı bir video ile birden fazla Diablo projesi üzerinde çalıştıklarını doğrulamıştı. Bunlardan ilki Diablo Immortal iOS ve Android cihazlar için duyuruldu.

Geri kalanlar Diablo II'nin remaster sürümü ve Diablo IV gibi görünüyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Diablo Immortal Duyurusu Çok Sayıda Olumsuz Tepki Aldı Football Manager 2019'un Demosu Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

broodofqueen

10.11.2018 12:31:15

0
Bunu satın alırım arkadaş. Ciddi ciddi, ne kadar istiyorlarsa veririm. "PC" ve "Oyun" denince aklıma gelen ilk oyun.

BSC Misafiri

5.11.2018 07:50:03

+2
Bi hayalim var. 4K 60fps, her ama her şeyi orijinal + poligon animasyon gerçeklik neyin artmış.. Ek paketi ile birlikte Remastered Diablo 1-2 oynamak. hele bir de ilk oyuna koşma gelirse. Uff.. Çok şey istiyorum ama umut fakirin ekmeği.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)