Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

This War of Mine: Complete Edition Switch için 27 Kasım'da Çıkacak

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 11 Bit Studios, This War of Mine: Complete Edition'ın 27 Kasım'da Switch için çıkış yapacağını duyurdu.

Switch versiyonu ana oyunu, The Little Ones ve Father’s Promişe indirilebilir içeriklerini içerecek ve ileride çıkacak tüm indirilebilir içeriklere de ücretsiz erişim imkanı sunacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

This War of Mine oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sürekli olarak keskin nişancılar ve saldıran leşçillerin tehlikesi ile karşı karşıya olan kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynuyorsunuz. Oyun tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimini sunar.
 
This War of Mine oyununun temposu gece ve gündüz döngülerine dayalıdır. Gündüz boyunca dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızı terk etmenize izin vermezler ve dolaysıyla saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekiyor: üreterek, ticaret yaparak ve hayatta kalanlara bakarak. Gece boyunca hayatta kalmanıza yardımcı olacak maddeleri toplaması için sivillerden birini bir takım özgün mekânları aramak üzere görevlendiriyorsunuz.
 
Kendi vicdanınıza dayanarak ölüm - kalım kararları veriyorsunuz. Kendi barınağınızdan herkesi korumaya çalışır yada daha uzun bir süre hayatta kalmak için bazılarını feda ediyorsunuz. Savaş boyunca, iyi ya da kötü kararlar yok, sadece hayatta kalmak var. Bunu ne kadar çabuk kavrarsanız o kadar iyi.
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Microsoft Bu Hafta Sonu Düzenlenecek Inside Xbox Bölümü Planlarını Paylaştı Red Dead Redemption 2 Satışları 17 Milyonu Aştı

BSC Misafiri

8.11.2018 05:38:05

0
Ya bunun ayrı özel hikayeleri çıkacaktı ne oldu o iş? En son bi baba ve çocuğunun hikayesi vardı aşırı saçma ve dandik bir şeydi hani :D
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız