Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dino Crisis 2

Capcom'un başarılı aksiyon-korku oyunlarından Dino Crisis 2 PS3 ve PSP için Playstation Network'te. Dinozorlara karşı büyük bir mücadele verdiğimiz oyunun yönetmenin Shu Takumi, yapımcısının ise Hiroyuki Kobayashi gibi ünlü isimler olması bile kaliteli olduğuna işaret ediyor.
 
İlk oyundaki ana karakterimiz Regina bu defa farklı bir görevde yer alacaktır. Hükümetin Edward City'de gerçekleştirdiği araştırmalar sırasında bir kaza olur ve tüm yerleşim birimi geçmişe, dinozorların çağına gönderilir. Buradaki insanları kurtarmak ve zamanda geri getirmek için de TRAT adlı özel komanda birlikleri bölgeye gönderilir. Bu ekibin neredeyse tamamı dinozorlar tarafından katledilir. TRAT üyesi komandolardan Dylan Morton ise hayatta kalmayı başarır. Tabi Regina da ilk oyunun deneyimi ile aynı bölgeye gönderilmiştir ve Dylan ile Regina artık hayatta kalmak için işbirliği yapmak zorundadır.
 
İlk Dino Crisis oyununun aksine daha fazla aksiyon öğesi barındıran Dino Crisis 2, bu türü sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapımdı. Eğer hala bu macerayı denemediyseniz oyunu PS3 ve PSP ekranlarında oynamamanız için hiç bir neden yok.

Capcom PSN PS1 Resident Evil Dino Crisis Dino Crisis 2
HABERLER
Green Lantern: Rise of the Manhunters Run Ghost Run
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Dino Crisis 2 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Dino Crisis 2
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız